Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DEERMA DX 115C Štapni usisivač
Maloprodajna cijena: 50.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
40.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Zapremina kese/posude | 1.2 l |
| Brend | Deerma |
| Skladištenje prašine | Posuda za prašinu |
| Dužina kabla | 5 m |
| Snaga motora | 600 W |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Funkcije i karakteristike | Vakuumsko filtriranje vazduha: HEPAMetod odvajanja prljavštine: ciklonski |
| Nivo buke | 76 dB |
| Oprema | Uključena mlaznica za podČetka za prašinuDodatak za teško dostupna mesta |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tesla BGL203BRE usisivač,800W, kapacitet posude za prašinu 2.5L, crno-sivi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana