Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Broj procesora: 1 Klasa procesora: Intel Xeon Model: E-2414 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 4 Frekvencija: 2.6GHz Turbo frekvencija: 4.5GHz Ostalo: 12MB Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip: DDR5 Radni takt memorije: 4.800MHz Broj slotova: 4 Popunjeni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 128GB Ostalo: ECC,UDIMM Grafika - Proizvođač: Matrox Grafički procesor: G200eW SATA hard diskovi - Kapacitet SATA diskova: 2TB SATA HDD 1: 2TB; 3.5"; 7.200rpm; 6Gbps; Hot Plug; Mreža - Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Broj portova: 2 Kontroleri - Hardverski kontroler: PERC H355 Priključci pozadi - VGA D-sub: 1 USB 3.2: 3 (Tip A) Gen1 USB 2.0: 3 RJ-45: 2 Serijski priključci: 1 Priključci napred - USB 3.2: 1 (Tip A) Gen1 Micro USB (iDRAC): 1x iDRAC micro USB 2.0 Slotovi - Ukupan broj PCI Express portova: 4 PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 5.0 (half-length, full-height) PCI Express x4 slot: 2x PCI Express 4.0 (half-length, full-height) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 4.0 (half-length, full-height) Kućište i Napajanje - Tip kućišta: Tower Hard disk ležišta: 8x 3.5" Hot Plug Ostalo: Security Bezel Napajanje - Snaga napajanja: 700W (1+1) Ostalo: Hot Plug,Mixed Mode,Redundant Ostalo - Remote Server Management: iDRAC 9 Basic(integrated Dell Remote Access Controller) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 3649.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2919.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Broj procesora | 1 |
| Klasa procesora | Intel Xeon |
| Model | E-2414 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Frekvencija | 2.6GHz |
| Turbo frekvencija | 4.5GHz |
| Ostalo | 12MB |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip | DDR5 |
| Radni takt memorije | 4.800MHz |
| Broj slotova | 4 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 128GB |
| Ostalo | UDIMM, ECC |
| Grafika | |
| Proizvođač | Matrox |
| Grafički procesor | G200eW |
| SATA hard diskovi | |
| Kapacitet SATA diskova | 2TB |
| SATA HDD 1 | 2TB; 3.5"; 7.200rpm; 6Gbps; Hot Plug; |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Broj portova | 2 |
| Kontroleri | |
| Hardverski kontroler | PERC H355 |
| Priključci pozadi | |
| VGA D-sub | 1 |
| USB 3.2 | 3 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 | 3 |
| RJ-45 | 2 |
| Serijski priključci | 1 |
| Priključci napred | |
| USB 3.2 | 1 (Tip A) Gen1 |
| Micro USB (iDRAC) | 1x iDRAC micro USB 2.0 |
| Slotovi | |
| Ukupan broj PCI Express portova | 4 |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 (half-length, full-height) |
| PCI Express x4 slot | 2x PCI Express 4.0 (half-length, full-height) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 4.0 (half-length, full-height) |
| Kućište i Napajanje | |
| Tip kućišta | Tower |
| Hard disk ležišta | 8x 3.5" Hot Plug |
| Ostalo | Security Bezel |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | 700W (1+1) |
| Ostalo | Redundant, Hot Plug, Mixed Mode |
| Ostalo | |
| Remote Server Management | iDRAC 9 Basic(integrated Dell Remote Access Controller) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 95.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PowerEdge T550 Xeon Silver 4310 12C 1x16GB H755 1x480GB RI SSD DVDRW 700W (1+1) 3yr NBD
Procesor / Čipset - Broj procesora: 1 Klasa procesora: Intel Xeon Model: E-2414 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 4 Frekvencija:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana