Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 998.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
798.96 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i3 |
| Model | i3-14100T |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.7GHz (4.4GHz) |
| Ostalo | 12MB Intel Smart Cache |
| Čipset | Intel Q670 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Napomena | SO-DIMM |
| Grafika | |
| Grafika | Intel |
| Grafički procesor | UHD Graphics 730 |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 256GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Wi-Fi | Da |
| Priključci | |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| Audio izlaz | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Video izlazi | 1x HDMI 1.4b, 1x DisplayPort 1.4a |
| Napomena | 2x USB 2.0 na zadnjoj strani, 1x USB 3.2 (Tip C) na prednjoj strani, 2x USB 3.2 (Tip A) na zadnjoj strani, 1x USB 3.2 (Tip A) na prednjoj strani |
| Audio | |
| Zvučnici | 2x 2.5W |
| Ostalo | Realtek ALC3204 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | Dell Micro Form Factor |
| Snaga napajanja | 90W (AC Adapter) |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Periferni uređaji | |
| Tastatura | Dell Multimedia KB216 USB US crna |
| Miš | Dell MS116 Optical Scroll USB crni |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 182mm x 178mm x 36mm |
| Masa | 1.32kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(i3) ThinkCentre neo 50t Gen 5 Core i3-14100, 4C/8T, P 3.5/4.7GHz, 12MB, B760, 16GB DDR5, 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal 2.0, UHD Graph 730, Spk, G...
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i7 Model: i7-14700T Broj jezgara procesora: 20 Broj logičkih jezgara (niti): 28 Radni takt procesora:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana