Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1731.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1385.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | 13450HX |
| Procesor | Intel |
| Operativni sistem | Nema |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Model VGA | RTX 4050 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Memorija | 16 GB |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Grafika | Nvidia |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| VGA Memorija | 6GB |
| Optika | Nema |
Plaćanje na rate
Rata već od: 45.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(i7) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Luna GREY, ALU Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED GL 400n True Black 500, Intel 8-Core i7-13620H 4.9GHz/24MB 16GB (8int...
GIGABYTE AERO X16 1WH 16 inch QHD+ 165Hz Ryzen AI 7 350 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
(i5) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD Anti-glare 250nits, Intel Core i5-13420H (8Core12Tread, up to 4,6GHz,12MB Cash), 16GB DDR5 (+free slot)...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: Acer ComfyVi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana