Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP,WizSense Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: H: 78°; V: 42°; D: 91° Osvetljenje: 0.0007Lux/F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 3288 x 1850 Frame rate: : 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: UPnp,ARP,Auto Registration,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,AI ISP,BLC,Dan/noć Color/B/W,HLC,IVS,Smart Illumination,SMD PLUS,WizColor Technology Mreža: DMSS,DSS,Smart PSS Lite Memorija - RAM: 256MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Security warning,Session security,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.57kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 356.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
284.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP, WizSense |
| Rezolucija senzora | 6 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: H: 78°; V: 42°; D: 91° |
| Osvetljenje | 0.0007Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 3288 x 1850 |
| Frame rate | : 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, UPnp, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, 3D NR, Smart Illumination, AI ISP, IVS, SMD PLUS, WizColor Technology, Dan/noć Color/B/W |
| Mreža | DMSS, DSS, Smart PSS Lite |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog, Security warning, Session security |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ANKER Eufy C220 unutrašnja sigurnosna kamera bijela
HAC-HDW1200TLM-0280B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
Xiaomi Outdoor Camera CW700S nudi 4 MP kamere s ultra-HD rezolucijom 2,5K i 9x hibridnim zumom, pružajući iznimnu jasnoću čak i pri snimanju u...
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 114° dijagonalni,52° vertikalni,97°...
Fiksni objektiv od 3,6 mm (opciono 2,8 mm), Maks. IR dužina 25 m, Smart IR, Ugrađeni mikrofon
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana